Witamy

WadowiceNET to największy lokalny niezależny operator telekomunikacyjny. Od ponad 12 lat świadczymy usługi w zakreie dostępu do internetu na terenie Wadowic i okolic. W latach 2010-2014 zbudowaliśmy najnowocześniejszą sieć dostępu do internetu w technologii światłowodowej najnowocześniejszą sieć telekomunikacyjną NGN (Next Generation Network).

 

Siec ta obejmuje swoim zasięgiem niemalże całe Wadowice. 

W Kalwarii Zebrzydowskiej zasięg sieci obejmuje: ul.Broniewskiego, ul.Weissa, ul.11-go Listopada, wkrótce ulice: Jagielońska, Zjednoczenia, Stolarska, Partyzantów, Św Floriana, Rzemieślnicza, Armi Krajowej, Konopnickiej,

 

Również okolice Wadowic i Kalwarii zostały przez naszą firmę wyposażone w najnowocześniejszą sieć FTTH (Tomice, Zawadka, Witanowice, Babica, Chocznia, Brody, Zebrzydowice, Stanisław Dolny). W zasięgu sieci jest już kilknaście tysięcy gospodarstw domowych i w ramach ciągłej rozbudowy sieci lawinowo przybywa terenów na których dostępna jest usługa szerokopasmowego internetu w ramach nowoczesnej sieci FTTH.

 

Dzięki zastosowaniu włókna światłowodowego aż do domu klienta możemy zaoferować nie tylko bardzo szybki internet w dobrej cenie ale również cyfrową telewizję nowej generacji oraz telefonię VOiP działającą na lokalnych numerach stacjonarnych.

 

Najwyższa jakość i nieograniczone możliwości technologii światłowodowych powodują, że jest to najlepsza technologia świadczenia usług telekomunikacyjnych.

 

Dzięki wsparciu budowy części sieci z Funduszy Europejskich - możemy szybciej rozwijać tą technologię w powiecie wadowickim.

Kalwaria Zebrzydowska